KONST / Litografier / Färglitografi 8985044

nr 898 5044

Reidar Aulie

(1904-1977), Norge

Färglitografi, Reidar Aulie (1904-1977), 92/260, signerad, motivet: 47x56

Reidar Aulie, norsk målare född 1904, död 1977.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 juni 2014
kl 18:34:07

1/6 23:39:13 1      Vinnande bud

Reidar Aulie

Läs mer om Reidar Aulie